KAYSERİ BÜNYAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimize Başarılar Diliyorum

Öğrencilerimize Başarılar Diliyorum

 

          Geleceğimizin teminatı olan sevgili yavrularımız;

       Uzun bir süredir hazırlanmış olduğunuz tatlı bir yorgunluğun sonuna gelmiş bulunuyorsunuz. Eğitim-öğretim hayatınız süreci içerisinde birçok sınav deneyimi edindiniz. Bu sınavınızda sadece onlardan bir tanesi farkı sadece hedefinizdeki okulunuza gitmeniz için ilk basamağı teşkil etmesi. Sınavda başarmanın ilk adımının yapabileceğinize inanmak olduğu, sınava sayılı günler kala TV ve sosyal medyadan uzak durmanız, hedeflerinize yönelik sohbetler etmeniz, olumsuz duygu ve düşüncelerden uzak kalmanız, sınav başarısının değil hayat başarısının önemli olduğunu hatırlatmak sizlere söyleyebileceğim tavsiyelerden bir kaçıdır.

        Değerli Veliler;

       Sınav stresini yenmede en büyük destekçi şüphesiz sizlersiniz. Sizlerin de çocuklarınıza sınav hakkında değil, ileriye dönük hedefler ve olumlu örnekler üzerinde konuşmanız gerekiyor. Çocuklarınızı sınav için morallendirirken hayatlarını tek bir sınava endekslemelerine neden olacak, sınavı sonraki hayatlarının tek belirleyicisi olarak gösterecek konuşmalardan da uzak durmanız gerekmektedir.

 

        Yeni başarılara başlangıç olması dileğiyle hepinize gireceğiniz sınavda başarılar dilerim.

 

             

 

                                                                                                    Serdal ÇELİK

                                                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

           

 

Bünyan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sağlık Mahallesi Şh. Yusuf Uğur Caddesi No 1 Bünyan KAYSERİ - 0(352) 712 18 35 712 10 60

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.