KAYSERİ BÜNYAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yıl Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı

Yıl Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı

2017-2018 Öğretim yılı Eğitim Bölgesi Yıl Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Serdal Çelik başkanlığında Şube Müdürlerimiz Recai Eğerci, Mehmet Utku ve tüm okul müdürlerimizin katılımıyla yapılan toplantıda;

Bir önceki toplantı tutanaklarının gözden geçirilmesi, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının genel değerlendirmesi,  destekleme yetiştirme kurslarına devam edilmesi, halk eğitim merkezinde öğretmen ve halkımızın ihtiyacına göre kurs açılması, tercih danışmanlığı hizmetlerinde öğrencilerimizin faydalanmasının sağlanması, okulların bakım onarım ve tadilatı, proje sayılarının daha da artırılması, deneme sınavlarının yapılması, mesleki ve teknik eğitimde tanıtım ve yönlendirmelerin artarak devam etmesi, taşımalı eğitimde yemek konusu, yazışmaların zamanında yapılması gecikmeye meydan verilmemesi, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin titizlikle yerine getirildiği, atık kağıtların değerlendirilmesi için hazır hale getirilmesi, ücretsiz ders kitaplarının ihalesinin yapılarak en geç Eylül ayının ikinci haftasında tamamlanması,  ücretli öğretmen başvurularının e-devlet üzerinden yapılması, izin, kılık ve kıyafet konusunda hassas davranılması konuları görüşüldü.          

28-06-201828-06-201828-06-201828-06-2018

         

Bünyan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sağlık Mahallesi Şh. Yusuf Uğur Caddesi No 1 Bünyan KAYSERİ - 0(352) 712 18 35 712 10 60

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.